CASSIOPEIUS Management

COMMERCIAL INVENTIONS beyond Imagination

O nás

 Naša spoločnosť bola založená v roku 2000 s minimálnym počiatočným kapitálom. Odvtedy sme prešli značným vývojom a dodatočným prefinancovaním. Vyvinuli sme do nášho portfólia mnohé globálne atraktívne a vysoko komercionalizovateľné projekty z oblasti priemyselného dizajnu, IT technológií, online služieb, umenia, reklamy a príbuzných odvetví. Koncipujeme projekty od stadia inicialnej idei (nasou podmienkou je jej komercionalizo-vatelnost), cez tvorbu biznis planov, marketingovych prieskumov, investicnych analyz, odbytovych strategii az po po tvorbu technologickej dokumentacie urcenej pre ich realizaciu. Popri vytvarani a vyvoji projektov, poskytujeme aj ich projektový manažment, teda riadenie ich realizacie az po neskorsi operativny manazment novozalozeneho podniku. Dalej vyhladavame obchodne prilezitosti pre odbyt vystupov projektu a hladame dalsie investicie pre ich expanziu. Operujeme medzinárodne, ponúkajúc služby investorom, ktorí chcú valorizovať svoj kapitál a ochrániť ho pred infláciou a fluktuaciou na trhoch.

 Spolocnost je orientovana na do perspektívnych startupových a spinoffových spoločností, kontrolujte úspech svojho projektu, ktorý vam neskôr zabezpečí vysoký (postranný) príjem. Tiež diverzifikujte alokáciu vášho kapitálu jeho štrukturovaním do rôznorodých investičných nástrojov. Ponúkame vysoko perspektívne a ziskové projekty z oblasti priemyselnej výroby, IT technológií, umenia, reklamy a pod.. Prinášame potrebnú expertízu, znalosti, skúsenosti a zápal pre prácu od ľudí v našom kolektíve (interných i externých). Dostaňte sa svojou investíciou medzi najrýchlejšie rastúce (a profitujúce) spoločnosti sveta. Ponúkame vám bystré, rýchle a nízkorizikové riešenia! Väčšina našich projektov vyžaduje iba relatívne malé investicie. Taktiež, projekty budú realizované v prostredi s lacnou pracovnou silou a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Okrem toho ponúkame rôzne služby (viď. Services) spojené s touto primárnou činnosťou.

 Spolocnost ma profesionalny tim internych aj externych zamestnancov, ktory poskytuju svoju parcialnu expertizu v nevyhnutnych pripadoch podla zamerania problemu rieseneho projektu ci prave poskytovanej sluzby. Len na kvalitnych odhodlanych a lojalnych ludoch je mozne budovat aj vacsie ambiciozne projekty. Vsetky nase projekty maju potencial globalnej expanzie a vysokej navratnosti primarnej investicie.